Роман Стадник
Рейтинг
+137.30
Сила
391.91

Роман Стадник

r-stadnyk

avatar
я розумію, що жарт це субстанція котра не терпить пояснень, але все ж, не можу збагнути в чому сіль, невже в прізвищі, чи я чогось не доганяю :)
avatar
можна згадати як він все перекрутив у «Безславних покидьках», а градус атракції тільки збільшився :) до того ж Крістоф Вальц там розкрився на повну.
avatar
старушка довго трималась)
avatar
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=20176
посилання на електронний варіант книжки, сам її читав теж з планшета. в цілому книжка справляє гнітюче враження і переповнена депресивними сентенціями і безвихідною злобою, яка сочиться з тексту, хоча інколи трапляються цікаві думки і блискучі формулювання. на мою скромну думку, Костенко вже давно і впевнено скотилась у маразм, але тут нічого страшного немає, бо це чекає нас всіх.
avatar
Під час Помаранчевої революції, самі не підозрюючи, ми з товаришем взяли участь в буккросингу знайшовши купу книг у біотуалеті, переважно це була фантастика. Деякі з них осіли у нас на руках, інші ж продовжили подорож :)
avatar
:) справді, постійно користуюсь Гугл-рідером і нічого нового, поки що, інбук не приніс, але ж це всього лиш бета, чекаю на повноцінну версію
avatar
вельми вдячний за позитивну оцінку :)
avatar
більше тут
avatar
avatar
тоді не треба вживати слово «медетація», а просто до кожного процесу додавати слово «усвідомлене»
та й взагалі Ошо, як на мене, не камільфо ваще
avatar
да-да мортидо

а телефонів я розбив стільки, що друзі послали би мене куди подальше, як би кожен раз в них просив, але ж продавці потриманих і крадених мобілок, та й в кінці кінців ломбарди, які продають свої застави. Останній моб якраз звідти :)
avatar
На власному досвіді знаю як приємно розбити дзеркало, чи мобільний телефон об стіну. Але разом з розвантаженням також відчувається ще вир емоцій, які, якщо не контролювати їх, можуть тебе так «навантажити», що буде і ще залишиться.
avatar
Вадиме, тоді життя має приносити тобі нескінченні страждання, адже в ньому так мало статики. Чи незворотні дії, які ти ненавидиш, мають йти від тебе?
avatar
поняття медитації в сучасній культурі повністю спотворене, тому гадаю, що це просто якась концентрація на психотрейнінгах, щось, на кшталт, сучасної «йоги»
avatar
за Лупана!
avatar
дякую за примітку)
avatar
а скільки квиток буде коштувати?
avatar
я не можу зрозуміти: а вечір присвячений Неруді коли буде?
avatar
для мене вк це в першу чергу зв'язок з людьми, які не хочуть реєструватись в фб, а в другу — практично безмежний медіа контент
avatar
поживемо — побачимо, може й буде ще весело…